De 30 de ani, #peabonament, am digitalizat dosarul cu șină: De la „vedem dacă reușim astăzi să intrăm la doctor”, la notificări și remindere pentru programări făcute la orice oră din zi și din noapte

În România anilor ’90, mersul la medic era, pentru mulți oameni, un demers adesea amânat. Nu pentru că sănătatea conta mai puțin, ci pentru că accesul era dificil, impredictibil și consumator de timp.

Citeste integral pe profit.ro - De 30 de ani, #peabonament, am digitalizat dosarul cu șină: De la „vedem dacă reușim astăzi să intrăm la doctor”, la notificări și remindere pentru programări făcute la orice oră din zi și din noapte

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro