ZF IT Generation. Start-up Update. Alina Mitrică, CEO, theMarketer – platformă de e-mail marketing şi automatizări: Vrem să ajungem la 2.500 de clienţi plătitori şi o cifră de afaceri de 5-6 milioane de euro anul acesta. Ne axăm în principal pe pieţele din Ungaria şi SUA

25 martie 2025

Start-up-ul românesc theMarketer, care a dezvoltat o platformă de email marketing şi automatizări în special pentru industria de e-commerce, dar nu numai, şi-a propus ca la finalul acestui an să ajungă la 2.500 de clienţi plă­titori şi la o cifră de afaceri de 5-6 mi­lioane de euro, în condiţiile în care se axează în prezent pe extinderea la nivel internaţional, în special pe pieţele din Ungaria şi Statele Unite ale Americii.

Acest articol publicat in categoria "Revista Presei" poate fi citit integral in "Ziarul Financiar".
Click aici pentru vizualiza articolul integral articolul - "ZF IT Generation. Start-up Update. Alina Mitrică, CEO, theMarketer – platformă de e-mail marketing şi automatizări: Vrem să ajungem la 2.500 de clienţi plătitori şi o cifră de afaceri de 5-6 milioane de euro anul acesta. Ne axăm în principal pe pieţele din Ungaria şi SUA".

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2024 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro