ZF Deschiderea de astăzi la Bursă. Debutul Microfruits la BVB, aşteptat săptămâna viitoare. Adrian Racoviţă, CEO: Listarea va fi urmată de o majorare de capital social. Vom distribui 30% din profit ca dividende

28 martie 2025

Începutul lunii aprilie va aduce la cota Bursei de Valori Bucureşti o nouă societate – Microfruits, distribuitor de legume-fructe şi transportator de mărfuri, care va debuta printr-o listare tehnică pe segmentul secundar AeRO. Apoi, emi­tentul ţinteşte o majorare de capital social, spune Adrian Racoviţă, CEO şi fondator.

Acest articol publicat in categoria "Revista Presei" poate fi citit integral in "Ziarul Financiar".
Click aici pentru vizualiza articolul integral articolul - "ZF Deschiderea de astăzi la Bursă. Debutul Microfruits la BVB, aşteptat săptămâna viitoare. Adrian Racoviţă, CEO: Listarea va fi urmată de o majorare de capital social. Vom distribui 30% din profit ca dividende".

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2024 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro