ULTIMA ORĂ Zilele motorinei "ieftine" s-au încheiat. Scumpire de 35 de bani în stațiile Rompetrol

Ziua Copilului a venit cu un cadou mai puțin fericit pentru adulți: Rompetrol a scumpit astăzi cu 35 de bani motorina, prețul carburanților din stațiile grupului kazah ajungând la nivelul celor din benzinăriile OMV, relevă datele analizate de Profit.ro.

Citeste integral pe profit.ro - ULTIMA ORĂ Zilele motorinei "ieftine" s-au încheiat. Scumpire de 35 de bani în stațiile Rompetrol

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro