ULTIMA ORA Crește în continuare prețul benzinei, care a ajuns cu 19 bani mai scumpă decât motorina în unele stații

Benzina s-a scumpit la primele ore ale zilei de miercuri cu 15 bani pe litru atât în stațiile operate de grupul azer Socar și de cel maghiar MOL, cât și în cele ale grupului kazah KMG, în unitățile Rompetrol ajungând să fie cu nu mai puțin de 19 bani mai scumpă decât motorina, relevă datele analizate de Profit.ro.

Citeste integral pe profit.ro - ULTIMA ORA Crește în continuare prețul benzinei, care a ajuns cu 19 bani mai scumpă decât motorina în unele stații

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro