
„Un management de redresare” care să readucă metroul din București pe „o direcție sustenabilă”, prin reducerea cheltuielilor inutile și eficientizarea activității, este propunerea făcută pentru Metrorex de vicepremierul Oana Gheorghiu.
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro