Medici reținuți. Unul ar fi luat bani și alimente de 61 de ori, al doilea ar fi primit mită de 18 ori

19 mai 2026

Doi medici de la Spitalul Municipal Câmpulung Moldovenesc au fost reținuți pentru 24 de ore, fiind acuzați de luare de mită.

Citeste integral pe profit.ro - Medici reținuți. Unul ar fi luat bani și alimente de 61 de ori, al doilea ar fi primit mită de 18 ori

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro