Doi medici de la Spitalul Municipal Câmpulung Moldovenesc au fost reținuți pentru 24 de ore, fiind acuzați de luare de mită.
Citeste integral pe profit.ro - Medici reținuți. Unul ar fi luat bani și alimente de 61 de ori, al doilea ar fi primit mită de 18 ori
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro