Investiţi în România! Producătorul de bere artizanală Capra Noastră vrea să-şi majoreze capacitatea de producţie cu 30% odată cu revenirea cererii

15 martie 2021

Producătorul de bere artizanală Capra Noastră din Iaşi are în plan extinderea capacităţilor de producţie cu circa 30%, investiţie care ar putea veni pe finalul anului 2021 dacă cererea din piaţă continuă să îşi revină, a explicat Ionel Păsărică, fondator, Capra Noastră, în emisiunea Investiţi în România!, realizată de ZF în parteneriat cu CEC Bank.

Acest articol publicat in categoria "Revista Presei" poate fi citit integral in "Ziarul Financiar".
Click aici pentru vizualiza articolul integral articolul - "Investiţi în România! Producătorul de bere artizanală Capra Noastră vrea să-şi majoreze capacitatea de producţie cu 30% odată cu revenirea cererii".

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2024 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro