FOTO Investiție germană în România de zeci de milioane euro. ebm-papst a inaugurat o fabrică la Oradea, investiție de 30 de milioane de euro

Grupul german ebm-papst a inaugurat o fabrică nouă în valoare de aproximativ 30 de milioane de euro, în Parcul Industrial II din Oradea, care integrează producția, cercetarea-dezvoltarea, birourile și un centru de servicii.

Citeste integral pe profit.ro - FOTO Investiție germană în România de zeci de milioane euro. ebm-papst a inaugurat o fabrică la Oradea, investiție de 30 de milioane de euro

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro