Dua Lipa a dat în judecată Samsung pentru utilizarea neautorizată a imaginii sale

12 mai 2026

Dua Lipa a dat în judecată, în SUA, producătorul sud-coreean de electronice Samsung, pe care îl acuză că i-a folosit imaginea fără autorizație pe ambalajele televizoarelor.

Citeste integral pe profit.ro - Dua Lipa a dat în judecată Samsung pentru utilizarea neautorizată a imaginii sale

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro