Desant în restaurantele din București după fumători în spații închise

10 mai 2026

Polițiștii locali din București au făcut verificări la 24 de restaurante de pe Bulevardul Decebal, fiind descoperite persoane care fumau în spații publice. Au fost aplicate amenzi în valoare de 60.000 de lei.

Citeste integral pe profit.ro - Desant în restaurantele din București după fumători în spații închise

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro