Depanero, compania de service a eMAG, mizează pe aplicaţia Alpha PhonePOS, dezvoltată de Alpha Bank, pentru procesarea rapidă a plăţilor cu cardul

27 octombrie 2020

Depanero, principala firmă de service electro-IT din România, parte din grupul eMAG, va beneficia de serviciul de acceptare a plăţilor cu cardul pus la dispoziţie de Alpha Bank Romania prin intermediul aplicaţiei Alpha PhonePOS, şi prin care vizează eficientizarea administrării tranzacţiilor, creşterea mobilităţii, dar şi extinderea modalităţilor de plată disponibile pentru clienţi.

Acest articol publicat in categoria "Revista Presei" poate fi citit integral in "Ziarul Financiar".
Click aici pentru vizualiza articolul integral articolul - "Depanero, compania de service a eMAG, mizează pe aplicaţia Alpha PhonePOS, dezvoltată de Alpha Bank, pentru procesarea rapidă a plăţilor cu cardul".

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2024 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro