Comisar-șef în cadrul Poliției Sectorului 3, arestat preventiv după ce a fost prins în flagrant când primea mită

29 mai 2026

Potrivit unui comunicat al Direcției Naționale Anticorupție, un ofițer de poliție judiciară de la Poliția Sectorului 3 a fost arestat preventiv după ce a fost prins în flagrant delict când primea 50.000 de lei de la o persoană cercetată într-un dosar de evaziune fiscală, pentru a interveni în favoarea acesteia.

Citeste integral pe profit.ro - Comisar-șef în cadrul Poliției Sectorului 3, arestat preventiv după ce a fost prins în flagrant când primea mită

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro