
Personalitățile care au făcut parte din echipa de fotbal Steaua București, câștigătoare a Cupei Campionilor Europeni în anul 1986, ar urma să primească indemnizație de merit, propune un proiect legislativ inițiat de AUR.
Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro