AUR vrea ca fotbaliștii Steaua câștigători ai Cupei Campionilor să primească indemnizație de merit - 3 salarii minime brute neimpozabile

20 mai 2026

Personalitățile care au făcut parte din echipa de fotbal Steaua București, câștigătoare a Cupei Campionilor Europeni în anul 1986, ar urma să primească indemnizație de merit, propune un proiect legislativ inițiat de AUR.

Citeste integral pe profit.ro - AUR vrea ca fotbaliștii Steaua câștigători ai Cupei Campionilor să primească indemnizație de merit - 3 salarii minime brute neimpozabile

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro