Angajați ai BRD au ieșit în stradă

2 iunie 2026

Angajați ai BRD – Groupe Société Générale au ieșit în stradă pentru a-și exprima nemulțumirea față de ceea ce ei consideră a fi un blocaj al negocierilor privind noul Contract Colectiv de Muncă.

Citeste integral pe profit.ro - Angajați ai BRD au ieșit în stradă

Alte articole

Ooni Koda
© Copyright 2026 BaniSiAfaceri

Web Design by Dow Media | Gazduire Web by SpeedHost.ro